Projekty wnętrz

Fototapety dla kawiarni/restauracji

Ożyw wnętrze swojej restauracji za pomocą indywidualnie zaprojektowanych malowideł ściennych lub tapet. Dodaj eksplozję kolorów i faktur do swojej kawiarni lub baru. Opcje personalizacji gwarantują idealne dopasowanie, umożliwiając tworzenie pożądanych atmosfer, dzielenie przestrzeni i dodawanie głębi mniejszym obszarom. Te praktyczne i trwałe malowidła ścienne świetnie służa w miejscach, tętniących życiem.To sprawia, że Twoja przestrzeń jest naprawdę wyjątkowa.

Fototapety dla hotelu

Wzbogać styl i atmosferę swojego hotelu za pomocą fototapet lub tapet projektowych. Te potężne dodatki odmieniają pokoje hotelowe, recepcje i salony, tworząc przyjemną atmosferę dla gości. Nasze wszechstronne kolekcje tapet hotelowych oferują różnorodne wzory, pozwalają na śmiałe decyzje w holu lub wprowadzenie wspólnego motywu we wszystkich pokojach. Rozumiemy znaczenie innowacyjnego designu w odświeżaniu środowiska hotelowego, wzbogaceniu wrażeń zarówno gości, jak i personelu. Wykonane z wyjątkowymi wzorami i wysokiej jakości materiałów, nasze fototapety i tapety dodają elegancji Twojemu hotelowi, pozostawiając trwałe wrażenie na gościach.

Fototapety dla mieszkania/domu

Ożyw swój dom za pomocą dekoracyjnych murali na ścianach. Dodaj styl, charakter i personalizację do przestrzeni mieszkalnych. Przemień swoje ściany w porywające punkty centralne, które odzwierciedlają twój wyjątkowy gust i tworzą przyjemną atmosferę powitalną.

Fototapety dla biura

Ożyw przestrzenie biurowe za pomocą naszych unikalnych malowideł ścian i tapet projektowych. Stwórz środowisko, w którym ludzie są inspirujący do innowacji, współpracy i pracy. Nasze kolekcje odmieniają biura na całym świecie, co czyni nas najlepszym wyborem dla nowoczesnych tapet biurowych. Podnieś wydajność dzięki naszym doskonałym rozwiązaniom projektowym.

Osobisty Doradca

Będziesz pracować z dedykowanym Osobistym Doradcą, który zarządza i koordynuje wszystkimi zleceniami

Murale według Twojego Projektu

Nasz zespół ds. projektowania jest do Twojej dyspozycji i jest gotowy do pomocy w razie jakichkolwiek pytań odnośnie Twojego własnego projektu.

Darmowe próbki

Na życzenie możemy dostarczyć robione na zamówienie próbki wysłane za pośrednictwem kuriera z możliwością śledzenia przesyłki

Ekskluzywne oferty

Oferujemy różne rabaty i korzyści dla naszych klientów biznesowych.

Skontaktuj się z nami, by poznać wszystkie korzyści

W kith2kin współpracujemy z projektantami na całym świecie przy projektach zarówno komercyjnych jak i personalnych, pomagając im w tworzeniu niepowtarzalnych przestrzeni.