Jak prawidłowo przykleić fototapetę na ścianę?

Instrukcję montażu znajdą Państwo w tubie razem z zamówieniem. Przyklejenie fototapet niczym się nie różni od montażu zwykłych tapet.

 

Jak można zobaczyć katalog fototapet?

U nas na stronie mogą Państwo zobaczyć cały katalog tapet. Jeśli nie udało się Państwu znaleźć czegoś odpowiednego Państwa wymaganiom, mogą Państwo napisać lub zadzwonić do nas, a my pomożemy w wyborze wzoru, który Państwa zadowoli!

 

Jak dokonać zakupu fototapety?

Wszystkie nasze tapety drukowane są na indywidualne zamówienie każdego klienta.

Zamówienie można złożyć na stronie wybierając wzór oraz podając wymiary ściany. Mogą Państwo również zadzwonić, aby skorzystać z pomocy naszych konsultantów.

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia fototapet?

Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 2-3 dni od czasu jego złożenia. Należy doliczyć czas dostawy produktów do Państwa domu.

 

Czy można przykleić fototapety w kuchni?

Wszystkie typy fototapet nadają się do przyklejenia w kuchni.

 

Czy fototapety nie są szkodliwe dla dziecka?

Do produkcji naszych fototapet nie używamy żadnych szkodliwych substancji. Problem trujących oparów i silnego zapachu spotykany u innych producentów nas nie dotyczy. My używamy jedynie ekologicznych materiałów oraz technologii produkcji.

 

Czy można wydrukować tapety z własnego zdjęcia?

Oczywiście, że tak! Prosimy przejść na stronę „Kastomizacja”, podać wymiary tapety i załączyć swoje zdjęcie. Po złożeniu zamówienia nasi konsultanci skontaktują się z Państwem, żeby zatwierdzić wszystkie szczegóły i detale zamówienia.

 

Jak realizujemy dostawę zamówienia?

Nasze zamówienia wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej UPS na terenie całej Polski. Mogą Państwo również podać swój preferowany sposób dostawy w trakcie składania zamówienia.

 

Jak dokonać płatności?

Akceptujemy płatność przelewem tradycyjnym, jak również PayPal oraz opłatę za pobraniem.